Штучний інтелект на службі бізнесу

AI Conference Kyiv 2021

  • Зменшити витрати

  • Автоматизувати великі задачі

  • Поліпшити обслуговування клієнтів
Чому це важливо?

AI Conference Kyiv 2020

Штучний інтелект, машинне навчання, Інтернет речей та чат-боти можуть вирішити надзвичайно багато проблем сучасного бізнесу та вивільнити людські ресурси й кошти на дійсно важливі завдання та цікаву роботу.

Саме тому ми проводимо AI Conference Kyiv – захід, де експерти розкажуть про свій досвід успішного впровадження штучного інтелекту, результати, цілі та прогнози на найближче майбутнє для технології, а саме:

- перспективи ШІ у комерційному секторі;
- машинне навчання в ритейлі;
- ШІ в нерухомості;
- ШІ в комунікаціях;
- ШІ в промисловості;
- автоматизація продажів та документообігу;
- персоналізація в digital-маркетингу та ритейлі.

Кого ми запрошуємо: власників бізнесу, операційних топменеджерів, керівників IT-департаментів, розробників, фрілансерів і маркетологів

Наша мета – обмін ідеями для стрімкого розвитку та технологічного прогресу українського бізнесу, а саме: для скорочення кількості помилок, оптимізації процесів та витрат, автоматизації виробництва та операційної діяльності, нових методів бізнес-аналітики та маркетингу.

На вас чекає тепла та водночас ділова атмосфера, сповнена свіжих ідей та інновацій, сім годин доповідей, інтерактивна панельна дискусія з експертами, багато нетворкінгу, кава та пундики.

Конференція
За 7 годин доповідей гості отримають комплексні знання про автоматизацію бізнес-процесів за допомогою ШІ, чат-ботів та Інтернету речей.
Про конференцію
Спікери
Співпраця
| Київ

Контакти

Юлiя Чопенко
КООРДИНАТОР КОНФЕРЕНЦІЇ