Як штучний інтелект працює на практиці: доповідь Максима Ботвіньєва – AR/VR Solution Architect в Intellectsoft Як штучний інтелект працює на практиці: доповідь Максима Ботвіньєва – AR/VR Solution Architect в Intellectsoft

4 червня на AI Conference Kyiv виступить Максим Ботвіньєв – AR/VR Solution Architect в компанії Intellectsoft. Він прочитає доповідь замість Павла Чишка та Артура Слюсаря.

Тема виступу експерта: «Як на практиці працює AI: розпізнавання облич, нейронні мережі».

Спікер розповість, що таке AI з точки зору розробника, доступно пояснить принципи роботи технології. Також із доповіді ви дізнаєтеся, що таке комп’ютерний зір, вам наочно продемонструють алгоритми сканування обличчя і приклад навчання нейромережі, яка здатна знаходити потрібний результат. А головне – як застосовувати ці технології в маркетингових активностях, ритейлі, на виробництві та інших сферах бізнесу.

Максим Ботвіньєв – фахівець зі створення рішень для доповненої та віртуальної реальності. У 2007 році він почав кар’єру в компанії LG Electronics, працював над новим поколінням смартфонів.

З 2015 року займається великими enterprise-проектами.

Серед спеціалізацій спікера – клієнт-серверна архітектура, real-time-мережі, стримінг, процедурна 3D-графіка, шейдинг, AR/VR, Media Decoding/Encoding, побудова фреймворків із нуля, BIM, компілятори й AI.


Щоб послухати Максима Ботвіньєва й поставити йому запитання – реєструйтеся на захід.

Схожі новини