AI створює картини й робить прибирання. Новини зі світу AI за тиждень AI створює картини й робить прибирання. Новини зі світу AI за тиждень

Штучний інтелект пише картини, шукає людей за зростом і статтю, а також покращує конверсію. Про ці та інші новини зі світу AI — у щотижневому дайджесті.

AI може знайти людину за кольором одягу

Індійські вчені створили програму на основі штучного інтелекту, яка шукає людей за кольором одягу, зростом і гендером.

Дана програма витрачає набагато менше часу на пошук із камер спостереження, ніж людина.

ИИ создает картины и делает уборку. Новости из мира AI за неделю - 1

Проект створювали на базі кабельної нейронної мережі (CNN), яка ґрунтується на глибокому машинному навчанні. У своїй роботі CNN орієнтується на особливості зорової кори головного мозку людини.

Зараз програма правильно знаходить тільки 28 людей із 41. У майбутньому алгоритм планують вдосконалити.

Український AI-стартап зібрав $ 30 млн

Український стартап People.ai, який оцінює ефективність продажів, зібрав $ 30 млн інвестицій.

People.ai — це сервіс для менеджерів із продажі, який використовує алгоритм штучного інтелекту для того, щоби підвищити конверсію. Сервіс аналізує роботу менеджерів, визначає ефективні стратегії й дає поради щодо операцій. В алгоритмі також є доступ до електронної пошти, телефонних розмов і даних CRM-системи.

У розвитку стартапу взяли участь фонд Andreessen Horowitz, а також венчурні компанії Lightspeed Venture Partners, GGV Capital і Y Combinator. Завдяки новій хвилі фінансування компанія буде займатися комерційною експансією, розширювати клієнтську базу й розвивати свою систему аналізу даних.

На аукціоні виставлять AI-картину

Картину, яка написана завдяки штучному інтелекту, виставлять на аукціоні в Лондоні.

Французький арт-колектив Obvious розробив технологію на базі АІ, яка малює портрети людей. Технологія складається з двох частин: генератора й дискримінатора.

ИИ создает картины и делает уборку. Новости из мира AI за неделю - 2

Розробники завантажили в систему 15 тисяч портретів, написаних в XIV–XX століттях. Генератор створює на їхній основі нове зображення, а дискримінатор визначає різницю між портретами, написаними людиною й генератором.У такий спосіб технологія покращує свої роботи.

Портрет назвали Edmond de Belamy, що в перекладі з французької означає «милий друг». Нейромережа написала 11 картин, і деякі з них уже продані колекціонерам.

Творці очікують, що портрет принесе до $ 10 тисяч на аукціоні Christie's в жовтні.

У Японії створили робота-прибиральника

Японські інженери з компанії Preferred Networks створили робота на базі штучного інтелекту, який прибирає в будинку.

Інженери взяли за основу робота-прибиральника Human Support Robot від компанії Toyota і розробили для нього нове програмне забезпечення. Система створена на базі кабельної нейромережі, яку навчали на 2 млн зображень.

Завдяки комп’ютерному зору робот ідентифікує предмети і кладе речі на місце, де вони повинні лежати. Він розуміє голосові команди й невербальні знаки.

Робота-прибиральника навчили піднімати бляшані банки, м’які іграшки, шкарпетки й навіть ловити предмети на льоту.

Схожі новини