Етикет для АІ, музичний настрій пісні та $40 мільйонів на штучний інтелект. Етикет для АІ, музичний настрій пісні та $40 мільйонів  на штучний інтелект.

Про що говорить етичний кодекс для АІ? Як система штучного інтелекту може визначити настрій пісні? Чи здатні АІ-технології збільшити прибуток промислових компаній? Про ці та інші новини – в нашому дайджесті.

Етика для штучного інтелекту.

Німецька компанія SAP розробила етнічний кодекс для AI-технологій. Головне завдання якого – не допустити дискримінацію стосовно відношення до людей.

В кодексі прописано сім пунктів, у яких йдеться про те, що компанії, котрі розробляють AI, зобов’язуються дотримуватися техніки безпеки, а також не відбирати робочі місця у людей та заміняти їх машинами.

Етикет для АІ, музичний настрій пісні та $40 мільйонів  на штучний інтелект - 1

Компанія також планує навчати робітників і студентів користуватися AI-технологіями, щоб в майбутньому з ними працювати.

З 2016 року діє «Партнерство по AI» між компаніями Amazon, DeepMind, Facebook, IBM та Microsoft, яке націлене на вирішення етичних проблем у сфері AI. І вже в липні цього року 164 організації пообіцяли не розробляти зброю на базі штучного інтелекту.

Deezer створила AI-систему, яка визначає музичний настрій пісні.

Розробники Deezer зробили AI-систему, котра може визначити настрій пісні.

Щоб визначити динаміку і настрій пісні, команда Deezer взяла аудіофайл, текст пісні та одночасно обробила обидва матеріали.

Вони використали базу Million Song Dataset, в якій знаходяться лише метадані та пісні з власного каталогу Deezer.

Розробники зробили висновок, що така AI-система краще визначає, швидка пісня чи меланхолічна, ніж системи, які не використовують штучний інтелект.

Microsoft виділить $40 мільйонів на AI-технології.

На заході Ignite 2018 представники Microsoft повідомили, що за наступні 5 років планують витратити $40 мільйонів на нові AI-системи.

Етикет для АІ, музичний настрій пісні та $40 мільйонів  на штучний інтелект - 2

Компанія розвиватиме їх, щоб прогнозувати стихійні лиха, рятувати дітей і допомагати біженцям. Такі технології будуть більш гнучкими та безпечними.

І це тільки перша частина плану Microsoft, щоб покращити якість життя та допомагати людям.

HPE з’ясувала, що AI збільшить прибуток промислових підприємств.

Згідно дослідження, проведеного НРЕ, в 2030 році прибуток промислових компаній, які впровадять AI, зросте на 11,6%.

На конференції Industry of Things World співробітники та організатори HPE провели опитування серед 858 представників промислової сфери. Воно показало, що промислові підприємства будуть впроваджувати AI-технології для зон периферії, щоб прискорити роботу та збір інформації.

А ті, хто вже впровадив, повідомили, що завдяки AI їм вдалось перевищити планові показники в роботі.

Схожі новини