Автоматизація документообігу: директор департаменту за продуктами EDIN Євгеній Тромбола виступить із доповіддю Автоматизація документообігу: директор департаменту за продуктами EDIN Євгеній Тромбола виступить із доповіддю

Паперові документи ускладнюють роботу підприємств: бізнес-процеси виконуються повільніше, а обмін даними здійснюється неефективно. Проблему вирішують машинні технології, які автоматизують документообіг.

Про технологію для автоматизації документів розкажуть 4 червня на AI Conference Kyiv. Директор департаменту продуктів в EDIN Євгеній Тромбола виступить із доповіддю «Автоматизація електронного документообігу — новітні технологічні впровадження для бізнесу».

Основні тези:

  • єдина екосистема сервісів електронного документообігу;
  • які завдання вирішують безпаперові машинні технології;
  • перспективи розвитку та нові можливості автоматизації на ґрунті ЕДО;
  • переваги впровадження й інтеграції сервісу;
  • рішення платформи EDIN.

Євгеній Тромбола — експерт у галузі інформаційних технологій із досвідом роботи 15 років. Спеціаліст керував IT-департаментом та проектами різної складності і тривалості в компанії AGELESS.

Також експерт займався впровадженням, розвитком і супроводом рішень SAP в галузях «Роздрібна торгівля» та «Дистрибуція».

Крім цього, експерт працював директором департаменту з інформаційного менеджменту NOVUS.

Сьогодні спікер — директор департаменту продуктів в EDIN. Провайдер пропонує рішення з автоматизації документообігу для бізнесу на основі машинних технологій.


Дізнайтеся більше про автоматизацію ЕДО від експерта на конференції!

Реєстрація ►►►

Схожі новини