Активний учасник техкомьюніті Стас Петрів – модератор круглого столу на AI Conference Kyiv Активний учасник техкомьюніті Стас Петрів – модератор круглого столу на AI Conference Kyiv

У вас є питання щодо впровадження штучного інтелекту в бізнес? Поставте їх експертам АІ-сфери 4 червня під час круглого столу на AI Conference Kyiv.

Тема обговорення: «Рецепти гармонійного розвитку бізнесу із застосуванням AI, машинного навчання, IoT, автоматизації».

Учасниками круглого столу стануть засновник мережі iHUB Дмитро Подолєв, керівник напряму CRM в METRO Cash & Carry Ukraine Марина Волошина й засновник лабораторії-акселератора IoT Hub Роман Кравченко та Антон Козак – директор департаменту бізнес-додатків в «SAP Україна»

Модератором діалогу буде Стас Петрів – організатор, ведучий і амбасадор технологічних заходів.

Основні сфери інтересів Стаса Петріва – АІ, Data Science, ML, IoT, sales і project management. Він займається розвитком екосистеми технологічних стартапів в Україні та Східній Європі, а також є постійним модератором, організатором і амбасадором різних конференцій та освітніх мультинаціональних івентів.

В останні два роки Стас працював заступником регіонального менеджера в iHUB – хабі для технологічних стартапів, що допомагає молодим компаніям знаходити інвесторів і реалізовувати проекти.


Круглий стіл відбудеться у форматі «питання – відповідь».
Тому рекомендуємо заздалегідь підготувати ті аспекти, за якими потрібна консультація експертів.

Взяти участь в конференції ►►►

Схожі новини