Штучний інтелект для бізнесу: в Києві відбудеться галузева конференція AI Conference Kyiv Штучний інтелект для бізнесу: в Києві відбудеться галузева конференція AI Conference Kyiv

14 листопада у столиці України відбудеться AI Conference Kyiv – конференція для тих, у кого є бажання бути поінформованим про основи штучного інтелекту і його застосування в бізнесі. Захід організовує Smile-Expo – компанія, яка вже 12 років проводить івенти з інноваційних технологій.

Про конференцію

Конференція складається з 3 тематичних блоків: «Штучний інтелект», «Інтернет речей» і «Чат-боти».

Спікери розкажуть про застосування цих технологій бізнесом. Ключові теми:

  • як зменшити кількість помилок, які допускає людина;
  • як здешевити і автоматизувати виробництво;
  • як отримати нових клієнтів і прискорити процес обслуговування;
  • які особливості технічної розробки рішень;
  • які платформи найкраще використовувати для створення прототипів.

Повний список тем – на сайті заходу.

Про демозону

На заході у доступі виставкова зона з українськими новинками зі світу AI, IoT і чат-ботів. Кожен з гостей матиме можливість познайомитися з авторами АI-платформ, побачити останні розробки і дізнатися більше про роботу розумних пристроїв.

Про Битву стартапів

Захід завершить Битва стартапів, учасники якої – підприємці та розробники з AI- і IoT-галузей. Журі оцінить нові проекти, порадить, як їх удосконалити та скоригувати. Найкращий учасник отримає бонус від команди організаторів.

Кому буде цікаво

AI Conference Kyiv зацікавить усіх, хто виявляє бажання використовувати AI для оптимізації робочих процесів: власникам бізнесів, топ-менеджерам, керівникам IT-відділів, розробникам, маркетологам.

Місце проведення

Конференція відбудеться в Tao Event Hall за адресою: вул. Басейна, 2а, комплекс «Арена-Сіті», 4 поверх.

Час роботи: 10:00-18:00.

AI Conference Kyiv – це новий формат конференції про штучний інтелект для бізнесу від Smile-Expo. Раніше компанія проводила окремі заходи щодо AI, IoT і чат-ботів.

Завітайте і дізнайтеся про можливості новітніх технологій для бізнесу!


Реєстрація на AI Conference Kyiv

Схожі новини